Nasze usługi

DRUKARNIA CYFROWA OFERUJE RÓWNIEŻ DRUK WIELKOFORMATOWY

Do najczęściej wykonywanych prac należą przede wszystkim banery. W naszej ofercie banery drukujemy na podłożach odpornych na warunki atmosferyczne oraz na działanie promieni UV. Dzięki zastosowaniu najlepszych materiałów na podłoża, baner nie wyblaknie..

Zamówienie druku możemy oczywiście uzupełnić o: – standardowe wykończenie, czyli zgrzewanie brzegów – oczkowanie banerów. Szukając narzędzi reklamy zewnętrznej najlepszym rozwiązaniem jest właśnie druk banerów.

W NASZEJ OFERCIE ZNAJDUJĄ SIĘ KALENDARZE,

które stanowią doskonałą reklamę Twojej firmy przez cały rok.
Szeroka oferta, pozwala dopasować kalendarz oraz jego cenę do indywidualnych potrzeb. Wśród oferowanych przez nas kalendarzy znajdują się zarówno te proste, takie jak listkowe czy plakatowe jak i takie które umożliwiają zaprezentowanie bogatszej grafiki czy reklamy, czyli np. kalendarze wielostronnicowe czy trójdzielne.

Poniżej znajdują się propozycje najpopularniejszych i najchętniej zamawianych kalendarzy w naszej firmie.

DRUK NA PLOTERZE UMOŻLIWIA WYDRUK WIELKOFORMATOWY NA WIELU PODŁOŻACH

druk na papierze, folii samoprzylepnej, banerowej czy tapecie. Asortyment surowców do druku jest na tyle szeroki, że zapewnia nie tylko proste rozwiązania, ale też dedykowane do zadań specjalnych takich jak druk naklejek na podłogę, druk na folii adhezyjnej (“naklejki” bez kleju), druk na foliach odblaskowych, półprzezroczystych i wiele innych.